Wą-Such Party w ramach Movember Polska

Profimedical

Szanowni Państwo

Po raz trzeci spotykamy się w ramach imprezy lokalnie zamykającej Movember Polska na rok 2017. Movember Polska to najbardziej stylowa kampania roku, która poprzez zmianę wizerunku mężczyzn zmienia także ich podejście do badań, a to naprawdę ważne, bo nie chcemy ich stracić w wyniku ataków nowotworów.

Wą-Such Party to tradycyjna już inicjatywa pracowników Marco - Making things unique, Mardi Gras oraz Fundacja Kapitan Światełko. Robimy to dla Was, wszystkich zainteresowanych akcją, a także osób, które potencjalnie mogą się tematem zainspirować.

Dress code jak zwykle elegancki - w końcu to impreza like a sir!

Podczas imprezy towarzyszyć nam będzie Johnnie Walker  z degustacją, a także dwoma butelkami Blender's Batch, które zgarną szczęśliwcy, których wylosujemy spośród nabywców biletów-cegiełek.

Dodatkowo pojawi się jakaś ciekawa butelka, którą będzie można wylicytować.

Cały dochód z imprezy zasili kasę Movember Polska - robimy to dla jaj!

A skoro o jajach mowa, wieczór uświetni swoim występem grupa A propos, znana i lubiana w Gliwicach - komedią improwizowaną, a więc jedyną w swoim rodzaju, która nigdy do tej pory się nie wydarzyła, a wydarzyć się może tylko i wyłącznie podczas naszego Wą-Such Party!

Weź kolegę, koleżankę, brata, siostrę, tata, mamę i wpadnij do Mardi Gras 1 grudnia. Nie pożałujesz!

20:15 Oficjalne otwarcie
20:30 Whisky - kilka słów
20:40 Występ: A propos
21:40 Losowanie butelek - Blender's Batch
21:45 Licytacja Butelki Prawdziwego Wąsacza
21:50 Akcja Odwąszania

O 22:00 Mardi Gras otwiera bramy i wszyscy stajemy się częścią After Party w klubowych rytmach piątkowej gliwickiej nocy.

Szczegóły w dołączonych grafikach.

Link do wydarzenia na FB: http://www.facebook.com/events/337905930009301/