XXIV Ordynatorskie Zakopiańskie Dni Kardiologiczne

Profimedical

Szanowni państwo,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach XXIV Ordynatorskich Zakopiańskich Dni Kardiologicznych w terminie 12-15 października 2017.

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy, Drodzy Przyjaciele
   serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie w ramach XXIV Ordynatorskich Zakopiańskich Dni Kardiologicznych w terminie 12-15 października 2017. Jest to już kolejne sympozjum, na którym spotykamy się jesienią w Zakopanem. Jestem usatysfakcjonowany, że ciągle cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem – to źródło inspiracji ​i motywacji do dalszej pracy. Nasze wykłady kierujemy do Lekarzy Praktyków – chcących pogłębiać i utrwalać swoją wiedzę w dziedzinie kardiologii i innych ważnych dla serca dyscyplinach. Zawsze staramy się wybierać aktualne, ważne dla praktyki klinicznej tematy, ale także omówić nowości i wątpliwości dotyczące zagadnień na stałe goszczących w naszym programie.

Dziękuję Państwu za wsparcie i miłe słowa, które bardzo sobie cenię.
Dziękuję Firmom Farmaceutycznym, ich Przedstawicielom, bez pomocy których organizacja konferencji byłaby znacznie trudniejsza.
Dużo serdeczności chciałbym przekazać naszym Ekspertom, znakomitościom polskiej kardiologii, kardiochirurgii, hipertensjologii, diabetologii, endokrynologii, nefrologii, neurologii, Przyjaciołom moim i mojego Zespołu, a przede wszystkim przyjaciołom polskiej kardiologii.
I tym razem do wspólnych wykładów zaproszeni zostali znakomici Eksperci z całej Polski.
Mam nadzieję, że kolejne spotkanie dostarczy Państwu dużo satysfakcji medycznej, wiele radości ze wspólnego pobytu w miłym memu sercu Zakopanem.

Serdecznie zapraszam
 
prof. dr hab. n med Mirosław Dłużniewski